Бесплатная доставка в любую точку Украины
Режим работы:
с 10:00 до 20:00
Обратный звонок
Звоните:
(099) 007 56 45 (093) 821 39 51 (067) 298 92 41
Обратный звонок

Про компанію

В нас є досвід

Інтернет-магазин МебліКей відкрився в 2012 році. За ці роки, з маленького магазину ми перетворилися в онлайн сервіс з продажу меблів. Тут Ви знайдете меблі від виробника перевіреного часом, адже ми працюємо тільки з серйозними фабриками, які дають гарантію і несуть відповідальність за свої вироби. У разі виявлення фабричного браку, наші постачальники завжди йдуть на зустріч покупцям і в найкоротші терміни усувають виявлені недоліки.

Ми знаємо наш товар

У нас працюють кваліфіковані менеджери, які максимально докладно і ввічливо розкажуть про товари, предстваленних на вітрині. Ви можете сміливо звертатися з будь-якого питання, ми завжди уточнимо будь-який нюанс і узгодимо цікавлять моменти з фабрикою, товар якої Вас цікавить. Не потрібно чекати, просто зателефонуйте і отримаєте задоволення від спілкування з професіоналами своєї справи!

Ціни Вам сподобаються

Головною відмінною рисою нашого сервісу, є низька ціна і безкоштовна доставка. Будьте впевнені, що тут Ви завжди зможете заощадити кошти, заглянувши на сторінку акцій, які незмінно діють на постійній основі, а наші співробітники прагнуть підготувати для Вас максимально вигідні пропозиції, які однозначно Вас зацікавлять. Знижки сумуються, а це значить, що Ви завжди можете вигідно купити не один, а відразу кілька товарів з різних категорій нашого каталогу.

Офiцiйний статус

Щоб бути впевненим, в статусі нашої компанії, Ви завжди можете запитати реєстраційні документи, які ми надішлемо на зазначену Вами електронну пошту. Всі платежі проходять тільки на особу, вказану в свідоцтві про реєстрацію бiзнесу, а це гарантія того, що Ви платите суб'єкту підприємницької діяльності, офіційно внесеному в реєстр підприємців України.

Запитуйте

Залишилися питання? Будь ласка, задайте їх на цій сторінці.